Sharp 4K Ultra HD QLED MiniLED TV | 55JP7265E | 55 | Google TV | UHD
- TootjadSharp
- Mudel: 55JP7265E
- Saadavus: 4
-
435€
Sharp 4K Ultra HD QLED MiniLED TV | 55JP7265E | 55 | Google TV | UHD
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, RJ45, 3.5mm Headphone jack |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 55 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 139 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 146.00 mm |
| Gross height (mm) | 845.00 mm |
| Gross weight | 15.60 kg |
| Gross width (mm) | 1340.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 122.6 x 77.3 x 26 cm |
| Net weight | 11.00 kg |
| Nutiteleri funktsioon | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 6 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3680.00 g |
| Plastic (No PET) | 920.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | 4K Ultra HD QLED MiniLED TV |
| Producer product name | 55JP7265E |
| Tagantvalgustuse tüüp | MiniLED |
| Tare weight (kg) | 4.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.17 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sharp 4k ultra hd qled miniled tv 55jp7265e 55 google tv uhd, 55jp7265e, sharp, telerid









